default_mobilelogo

Курник Наталя є засновником салону BrowArt та майстром з мікроблейдингу міжнародного рівня, яка надає послуги та проводить курси:

Стратегія розвитку BrowArt – це постійне вдосконалення і перебування на гребені сучасних знань, які Наталя та її команда щороку отримують на різноманітних міжнародних форумах та семінарах:

  • Перший свій досвід і знання вона привезла із південного-сходу Азії, а саме Бангкок, Тайланд. Там вона пройшла повний VIP курс в David Chang Academia, який є засновником мікроблейдингу. Він розробив унікальні схеми, створив мікроголки для застосування натуральних пігментів.
  • У 2016 відвідала семінар в Париж, Франція, де почерпнула для себе нові методики і знання.
  • На початку 2017 коллеги були на семінарі Lash and Brow в Києві, здобули багато цікавих знань щодо HDline та пудрової техніки.
  • В вересні цього року Наталя разом з Оленою Борзак відвідали конгрес Бранко Бабіка засновника PhiBrows Academia в  Сербії, Белград. Почерпнувши для себе нову інформацію щодо напрямку волосків, вони взнали багато тонкощів при бесіді з коллегами з усього світу, застосовують їх на практиці та діляться зі своїми учнями.
  • В 2018 році майстри BrowArt відвідали Beauty Fest в Чікаго, США та проводили курси по мікроблейдингу закордоном.
  • В 2019 Наталя пройшла навчання і здобула звання ArtistPhiAcademia.

Весь свій досвід та знання з великим натхненням і задоволенням Наталя та Олена втілюють в свої роботи, враховуючи всі смаки та побажання завжди дорогого для них Клієнта.