default_mobilelogo

✔️Що таке Мікроблейдинг  (Microblading – «мікро лезо»)– нанесення пігменту в шкірні покриви брів вручну за допомогою спеціальної ручки маніпули в напрямку росту волосків на незначну глибину (орієнтовно 0,5 мм). Візуально брови виглядають пишнішими, виразними та природними. Шкіра не сильно травмується, не набрякає, так як це буває після нанесення перманентного макіяжу брів. Оскільки нанесення пігменту відбувається неглибоко, то контури виходять чіткими, насиченими, ручна робота над бровами виглядає тонкою та делікатною, і щоб помітити, що брови намальовані, потрібно добре придивитися.

Мікроблейдинг- це нове покоління натуральності в Україні, виглядає природньо і є безболісною процедурою. Даний вид перманентного макіяжу виконується майстром вручну за допомогою спеціальної ручки маніпули, яка дозволяє маневрувати і створювати натуральний малюнок росту та об'єм. Ви не відчуєте біль і ви зможете приховати будь-які недоліки. Майже в 90% потрібна корекція, яка проводиться в період 28-35днів після основної процедури і до півроку. Тримається  від року до трьох в залежності від типу шкіри та способу життя. Брови мають естетичний вигляд одразу після процедури. Під час основної процедури та корекції використовуються індивідуальні мікроголки та натуральні пігменти, які з часом світліють і зникають.

 

.Мікроблейдинг-це корекція брів, яка імітує натуральні брови,схожа на татуаж, проте відрізняється від нього швидким періодом загоєння шкіри, меншим травмуванням її, методом нанесення пігмента. В деяких країнах процедуру називають eyebrow embroidery «вишивкою брів», яка справді нагадує вишивку гладдю.

✔️Мікроблейдинг брів, ручний метод ✍?(брови6Д, Softap,тіньова, волоскова, пудрова, піксельна, комбінована техніка).

✔️Мікроблейдинг ?губ (губи 3д, акварельна, пудрова техніка).

✔️Мікроблейдинг ?повік (міжвійкова стрілочка,стрілочка з виведенням,стрілочка з розтушовкою).

✔️Навчання ??мікроблейдингу (групове, індивідульне,підвищення кваліфікації і навчання на виїзді)

 

 

Зателефонуйте нам сьогодні

м.Тернопіль вул. Замкова 5 .

Телефон097-612-96-23

VK http:\\vk.com\browart.club