default_mobilelogo

Ламінування і ботокс вій- що це?які протипоказання? Процедури досить нові в індустрії краси і мало хто знає про дію процедур і їх властивості...

 ☝Перші питання , що виникають у дівчат які вперше хочуть спробувати ламінування і ботокс:Шкідливо це? Не зіпсує вії? В першу чергу , раджу відвідувати перевірені салони і довіряти майстру, бо хороші і відповідальні майстри працюють тільки на якісних препаратах VIP класу і не видають процедуру біо завивку за ламінування( попереджаю і про таке, бо вже зустрічала такі випадки обманутих дівчат і це погано відображається потім на всіх майстрах, дівчата розчаровуються і в подальшому не хочуть робити ламінування , думаючи , що знов будуть обмануті і вії пошкоджені.)Так ось, щоб такого не трапилось- запитайте про препарати і їх якість і властивості.Процедура ламінування вій це комплексний догляд , який відновлює вії , робить їх пружними , сильними, візуально довшими, завдяки правильному вигину і яскравими.Одразу після процедури вії покращуються на 30% .Основним активним компонентом ламінування є кератин. Цей компонент, що входить в структуру волосся, шкіри та нігтів, при нанесенні на вії, робить їх гладкими, пружними, густими і виразними.

☝Друге питання -  який догляд? Вся суть ламінування вій- що це і є комплексний догляд за віями. Склад препаратів для ламінування включає в себе баланс вітамінів, які наносять на вії по етапно і повністю їх відновлює, тому доглядати за віями після процедури не потрібно. Існує тільки одна умова- не мочити 24 години!!!

 ☝Трете питання - які протипоказання? Процедура абсолютно безпечна, препарати гіпоалергенні і можна робити навіть вагітним і підліткам.

☝ще одне питання виникає стосовно ботоксу вій- це ін’єкції ?Ні це не іньєкції , це препарат, який наносить поверхнево на вії .Препарати, використовувані для ботокса, мають дуже багатий склад:

* кератин відновлює пошкоджену структуру волосків;

* пантенол додає об’єм, подовжує волоски, що робить їх гладкими, яскравими і пружними;

* гіалуронова кислота є чудовим зволожувачем;

* колаген допомагає віях придбати м’який вигин;

* токоферол має оздоровчі якості— він живить шкіру повік і омолоджує вії.