default_mobilelogo
Контурна пластика та збільшення об'єму губ
Губи - це одна з най виразливіших частин жіночого обличчя. Вони першими звертають на себе увагу при розмові та спілкуванні. І без сумніву губи являються самою сексуальною частиною жіночого обличчя. Гарні губки додають впевненості, сексуальної привабливості, піднімають самооцінку як у жінок, так і у чоловіків. Якщо бути чесними по канонам сучасної класичної краси завжди в моді повні губи, симетричної форми та насиченого кольору.
 Одним із основних напрямків сучасної контурної пластики, є розвиток методів проведення процедури збільшення об’єму губ.
 Збільшення губ - це загальна назва процедури контурна пластика губ, яка вживається в розмовній мові. Якщо бути точними, то дана процедура, контурна пластика, не тільки  дозволяє збільшити їх об'єм, а також швидко та ефективно вирішити цілий ряд, естетичних проблем, таких як:
- змінити форму губ;
- скоректувати наявну асиметрію форми губ;
- припідняти кутики губ;
- забрати так звані " кісетні зморшки" над верхньою губою.
Причини, по яких пацієнти бажають збільшити губи або скоректувати форму, може бути багато, але по досвіду багатьох спеціалістів можна виділити наступні з них:
- зморшки на губах;
- естетичні і косметичні недоліки;
- асиметричність губ;
- неправильна форма губ;
- тонкі від природи губи.
Основними критеріями при назначені процедури являється індивідуальне бажання клієнта, але при умові відсутності протипоказань, таких як:
- вагітність;
- період лактації;
- наявність інших ін'єкційних філлерів синтетичного походження;
- вірусні інфекції герпетичного характеру;
- дерматити різного походження;
- автоімунні захворювання.
 
Гіалуронова кислота (ГК) - це природна складова шкіри людини, яка займається, в тому числі, підтримкою водного балансу. Згодом природний рівень ГК в шкірі зменшується, знижується її зволоженість і, як наслідок, шкіра стає менш пружною і еластичною. Збільшення губ ГК дозволяє не тільки доповнити їх об'єм, але і повернути натуральний рівень зволоженості. Застосування цієї кислоти також обгрунтована тим, що вона максимально сумісна з тканинами людини і, таким чином, безпечна і надійна.
Перед початком процедури наноситься аплікаційна анестезія. Потім за допомогою найтонших голок в губки вводиться гель.
Відразу після введення препарату видно перший результат, максимальну ефективність можна буде оцінити вже через тиждень. Губи після гіалурону стають м'якими і об'ємними, розгладжуються дрібні зморшки в кутиках і навколо губ.
 
Після введення філлера потрібна мінімальна кількість часу на відновлення, одразу після процедури пацієнт може повернутися до звичного способу життя, не велика набряклість зійде через 2-3дні.
 
Результат (об'єм або зміна контуру губ) буде видно протягом року (до 12місяців). Після цього препарат поступово  і безболісно виведеться з організму. Повторити процедуру збільшення губ ГК можна як після повного розсмоктування, так і не чекаючи його.
В нашому салоні тільки сертифіковані матеріали світових лідерів, які провірені та надійні.
Вартість процедури коливається від 1800грн - 3500грн., Врахована корекція,через 10 днів. 
ЗА ДОДАТКОВОЮ ІНФОРМАЦІЄЮ ТА ЗАПИСОМ ЗВЕРТАТИСЯ ЗА ТЕЛ, +380979048543